Nowe ekskluzywne modele wykonane z rzadkich rodzajów granitu

Pracownia Granitu Graal zaprezentowało nową kolekcję pomników i zespołów pomnikowych z naturalnego granitu. Każdy projekt jest wzruszającym symbolem pamięci, miłości i szacunku dla zmarłego. Po raz kolejny firma udowodniła, że kamień potrafi mówić, jeśli tylko znajdzie się z nim wspólny język.

Zwracamy Państwa uwagę na kształt prezentowanych modeli pomników. Niektóre mają wygięte krawędzie, które przypominają fale szalejącego oceanu. Zupełnie jak życie – teraz jest spokojne, a za chwilę – burzliwe.

Kolekcja obejmuje modele o ostrych narożnikach, czystych liniach i arystokratycznej dekoracji. Takie wyroby są odpowiednie dla zmarłych ludzi o prostej naturze, srogim temperamencie i surowej dyscyplinie.

W 2023 roku skupiamy uwagę na następujących rodzajach granitu: Krasnogorski, Sanarka, Mansurowski, Gabbro-Diabase, Kuru Gray i Letnerechenski. Często łączymy kilka kontrastujących tonów. Rzeźbione elementy, dekoracje z brązu Caggiati, znicze i wazony – każdy szczegół zespołu pomnikowego uzupełnia się wzajemnie, tworząc harmonijną kompozycję z kamienia naturalnego.

Wyświetlanie 1–18 z 34 wyników

To top