Dodaj opinię na temat firmy

  Daniel
  2023.07.24

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Pracownia Granitu GRAAL! Menadżer Aleksander był niezwykle profesjonalny i życzliwy, co pozwoliło nam bezproblemowo wybrać i zamówić pomnik dla naszego bliskiego.

  Jaroslaw
  2023.07.20

  Ilona okazała się prawdziwym aniołem stróżem! Była niezwykle troskliwa i uważna na nasze życzenia przy wyborze projektu pomnika dla naszej ukochanej osoby. Efektem było piękne dzieło, które doskonale odzwierciedla jego osobowość.

  Edyta
  2023.07.02

  Zespół montażowy z firmy Pracownia Granitu GRAAL wykonał swoją pracę bardzo profesjonalnie i starannie. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, bez zakłóceń dla nas.

  Paweł
  2023.06.23

  Nasz pomnik jest po prostu zachwycający! Jakość materiałów i wykonania była imponująca. Dziękujemy Pracowni Granitu GRAAL za dokładność i wysoką jakość wykonanej pracy.

  Anna
  2023.06.21

  Firma zaoferowała nam różne opcje projektów, co było dobrym podejściem. Jednak niektóre z nich nie do końca odpowiadały naszej wizji pomnika.

  Marta
  2023.06.16

  Pracownia Granitu GRAAL w centrum Warszawy to wspaniały sklep. Duży wybór pomników i przyjazny personel sprawiły, że nasze odwiedziny były komfortowe i miłe.

  Paulina
  2023.06.10

  Współpraca z menadżerem Aleksandrem była przyjemna i owocna. Szybko zrozumiał nasze potrzeby i zaproponował kilka różnych opcji, spośród których bez trudu wybraliśmy idealny pomnik.

  Miroslaw
  2023.06.02

  Ilona wykazała się taką troską i zrozumieniem, że czuliśmy się jakbyśmy rozmawiali z długoletnim przyjacielem. Zadbała o każdy szczegół i pomogła nam dokonać właściwego wyboru.

  Piotr
  2023.05.22

  Zespół montażowy Pracownia Granitu GRAAL przybył punktualnie i szybko oraz dokładnie zamontował pomnik. Ich praca była profesjonalna i niezwykle uprzejma.

  Grzegorz
  2023.05.17

  Nasz pomnik stał się prawdziwym dziełem sztuki! Jesteśmy wdzięczni firmie Pracownia Granitu GRAAL za ich talent i kunszt.

  To top