Ręcznie grawerowany portret

Za jedną z najszlachetniejszych form dekoracji uważa się ręcznie grawerowane portrety.

Zamów konsultację

Za jedną z najszlachetniejszych form dekoracji uważa się ręcznie grawerowane portrety. Ta metoda grawerowania obrazu na nagrobku jest znana od ponad 1000 lat i nadal cieszy się zainteresowaniem.

Osobliwością ręcznego grawerowania portretu jest to, że przy tworzeniu obrazu nie stosuje się żadnej skomplikowanej techniki, a jedynie zestaw narzędzi i profesjonalizm grawera. Mistrz rzeźbi każdą linię, tworząc podobny do oryginału portret. Realizacja pojedynczego zamówienia może trwać od dwóch dni do kilku tygodni.

Grawer bierze za wzór oryginalne zdjęcie zmarłego za życia. Na życzenie bliskich może dokonać drobnych korekt w tworzonym portrecie. Na przykład, aby uzyskać bardziej wyrazisty wygląd, usunąć kosmyk lub zmienić ubranie. Im lepsza jakość zdjęcia, tym bardziej naturalny będzie portret.

Cena ręcznie grawerowanego portretu w Warszawie zależy od profesjonalizmu wykonawcy. Nasza firma zatrudnia tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią wykonać pracę o dowolnym stopniu skomplikowania.

To top