Dlaczego warto kupić nagrobek w Państwa firmie?

Możemy wymienić co najmniej 6 powodów, dla których warto zwrócić się do nas:

 1. Gwarantujemy doskonałą obsługę “pod klucz”. Nie muszą Państwo szukać dodatkowych specjalistów. Mamy wystarczające zasoby, aby zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby.
 2. Wiemy, jak pracować z kamieniem i możemy spełnić każde Państwa życzenie. W rękach naszych mistrzów granit jest wypełniany historią i przekazuje pełen zakres uczuć, które chcą wyrazić zmarłej osobie jej bliscy.  
 3. Co tydzień uruchamiamy korzystne rabaty!
 4. Wykonujemy bezpłatny montaż nagrobka. Koszt tej usługi w innych firmach wynosi 1000-2000 zł.
 5. Zapewniamy nieoprocentowane raty na 3 miesiące lub możliwość zaciągnięcia kredytu na dowolny okres.
 6. Udzielamy 10-letniej gwarancji na granit, zapisując to w umowie o świadczenie usług.

Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, więc kiedy obiecujemy ekskluzywność, nie możemy jej wycenić bez konkretnych parametrów. Każdy nagrobek jest wykonywany na zamówienie, biorąc pod uwagę unikalne parametry i cechy.

Cena pomnika zależy od materiału, kształtu, rozmiaru i innych czynników. Aby omówić szczegóły zamówienia i poznać dokładną cenę, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantami, którzy chętnie udzielą Państwu pomocy.

W bardzo prosty i wygodny sposób. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Menedżer skontaktuje się z Państwem, aby omówić szczegóły, zaoferować opcje, pomóc wybrać odpowiedni projekt i materiał.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów zawieramy umowę i rozpoczynamy produkcję pomnika. Mogą Państwo odwiedzić nasze biuro, aby uzyskać bardziej szczegółowe konsultacje, zapoznać się z próbkami granitu.

Nasze mocne strony to wysoka jakość wyrobów, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy szeroką gamę granitów i innych materiałów, ekskluzywne rozwiązania projektowe. Zespół doświadczonych profesjonalistów jest zawsze gotowy służyć radą i pomocą na każdym etapie produkcji.

Czas produkcji zależy od różnych czynników: złożoności projektu, materiału, wielkości nagrobka i ilości zamówień. Średnio produkcja trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zawsze staramy się przygotować zamówienia w jak najkrótszym czasie, dokładniejszy termin zostanie podany Państwu podczas omawiania szczegółów zamówienia.

Wybór nagrobkiem gotowym a wykonanym na zamówienie zależy od preferencji i potrzeb klienta. Gotowe pomniki mają zazwyczaj standardowe wygląd i rozmiary i można je kupić szybciej. Zamówienie nowego nagrobka oznacza indywidualny format wykonania, w pełni zgodny z życzeniami i gustem klienta. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu obie opcje.

Zawsze staramy się oferować rozwiązania o najlepszym stosunku jakości do ceny. Na przykład różne odmiany granitu lub inne bardziej tanie materiały. Ponadto nasi pracownicy pomogą zoptymalizować projekt i wybrać najlepszy rozmiar, aby obniżyć koszty bez uszczerbku dla jakości i wyglądu nagrobka.

Wizyta w naszym biurze umożliwia osobistą konsultację ze specjalistami oraz bliższe zapoznanie się z próbkami kamienia i możliwościami ich obróbki.

Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy wybrać odpowiedni projekt i materiał, udzielimy wyczerpujących informacji na temat procesu zamawiania i warunków współpracy.

Doceniamy zaufanie i staramy się zapewnić klientom maksymalny komfort i satysfakcję.

Wizyta w biurze pozwoli nam dokładniej ocenić sytuację, dokonać szczegółowych pomiarów i omówić specyficzne wymagania, które mogą być istotne dla stworzenia idealnego nagrobka. Wierzymy, że osobisty kontakt pomoże nam lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania i zapewnić pomyślną realizację zamówienia.

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc w wyborze i wykonaniu nagrobka, aby upamiętnić Państwa bliskich.

Zamówienie można złożyć na stronie internetowej firmy, wypełniając prosty formularz, telefonicznie, w biurze lub przez komunikatory WhatsApp. Podczas pierwszej konsultacji nasz manager pomoże Państwu wybrać model i doradzi w sprawie terminów.

Cena pomnika jest podana w umowie. Oferujemy elastyczny system płatności. Jedną opcją jest wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny nagrobka. Resztę należy zapłacić, gdy wyrób jest gotowy. Inną opcją jest bezodsetkowa spłata ratalna terminem do 12 miesięcy.

Koszt pomnika obejmuje wykonanie steli, cokołu i ogrodu kwiatowego bez dekoracji. Koszt zespołu pomnikowego obejmuje wykonanie wszystkich elementów według układu katalogowego bez dekoracji.

U nas można zamówić nagrobek granitowy w cenie 4700 zł. W zestaw wchodzi stela, postument i ogródek kwiatowy. Nasze rabaty i promocje znacznie obniżają koszt pomnika. Zapraszamy do śledzenie wiadomości!

Na granit dajemy gwarancję 10 lat. Jest to zapisane w umowie.

Wykonanie modelu klasycznego trwa około 30-45 dni, pomnika ekskluzywnego 2-3 miesiące, zespołu pomnikowego 3-4 miesiące, grobowca rodzinnego lub zespołu pomników rodzinnych od 5 miesięcy. Im bardziej skomplikowany model, tym dłużej trwa jego produkcja.

Artystyczna dekoracja pomnika to naniesienie informacji o zmarłym (portret, inicjały, data urodzenia i śmierci), epitafiów, rysunków i wzorów.

Wszystko zależy od granitu, z którego wykonany jest pomnik, oraz życzeń klienta. Na czarnym kamieniu dobrze wygląda zarówno grawerunek, jak i medalion. Na kolorowych granitach grawerowanie jest słabo widoczne, dlatego klienci częściej wybierają medaliony. Można je zamówić w ceramice, szkle lub kamionce porcelanowej.

Pomniki granitowe nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Są jednak niuanse, o których warto wiedzieć. Podczas czyszczenia należy używać miękkich wilgotnych i suchych ściereczek oraz delikatnych detergentów. Więcej na ten temat opowie Państwu nasz menedżer podczas konsultacji.

Do zawarcia umowy wymagane są następujące dokumenty i informacje:

 • Dowód osobisty lub dokument pobytowy
 • Informacje o osobie zmarłej (imię, nazwisko, imię odojcowskie, data urodzenia i śmierci)
 • Zdjęcie w dobrej jakości w formie elektronicznej
 • Świadectwo pochówku, jeśli jest
 • Miejsce pochówku na cmentarzu (współrzędne)

W ramach współpracy z Pracownia Granitu Graal usługa ta jest bezpłatna. Również firma zapłaci za taksówkę klienta do biura i z powrotem, aby zawrzeć umowę, wykonać model 3D przyszłego wyrobu,  przeprowadzić wycieczkę po zakładzie obróbki kamienia, za darmo będzie przechowywać gotowy wyrób na swoim magazynie.

Wykonujemy pomniki granitowe o dowolnej złożoności. Mogą Państwo pokazać menedżerowi wymarzony pomnik. Projektant stworzy model 3D przyszłego wyrobu, uwzględniając wszystkie Państwa życzenia.

Oczywiście można kupić pomnik bez montażu i odebrać go osobiście. Możemy również dostarczyć produkt pod wskazany adres.

To top