Wazon nagrobny na cmentarzu w Warszawie będzie harmonijnym dodatkiem do każdego zespołu pamięci. Taki element wystroju nadaje miejscu pochówku harmonijny i wykończony wygląd. Oprócz funkcji estetycznej wazon spełnia również funkcję praktyczną: nie musisz już martwić się o to, do którego pojemnika włożyć przyniesione kwiaty.

Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

Wazon z naturalnego granitu w Warszawie

Wazon na pomnik wykonany z naturalnego granitu jest dobrany tak, aby pasował do nagrobka lub odwrotnie, bawił się kontrastem. W każdym razie produkt nada pochówkowi cechy arystokratyczne. Takie produkty wyróżniają się wysoką ceną ze względu na wytrzymałość materiału i inne pozytywne cechy.

W produkcji wazonu używa się tego samego granitu, co przy tworzeniu nagrobków, więc charakteryzują się one tymi samymi cechami:

odporność na wahania temperatury i naturalne opady

brak potrzeby stałej pielęgnacji

różnorodność odcieni i faktur

Wazon polimerowy w Warszawie

Wazony polimerowe są niedrogie. Plastyczność materiału pozwala tworzyć kompozycje o dowolnym kształcie i rozmiarze, a także łączyć różne odcienie. Niektóre modele polimerowe mają specjalne otwory, które umożliwiają odpływ wody. Wszystkie modele wazonów są sztywnie mocowane do granitowej podstawy. Raczej odpadnie kawałek granitu niż przymocowany wazon.

To top