Produkcja pomników

Pracownia Granitu Graal oferuje na zlecenie produkcję pomników z naturalnego granitu.

Zamów konsultację

Pracownia Granitu Graal oferuje na zlecenie produkcję pomników z naturalnego granitu. Można wybrać opcję z katalogu lub zamówić nagrobek na indywidualne zamówienie. Asortyment Pracownia Granitu Graal obejmuje ponad 10 000 gotowych propozycji na każdą kieszeń i dowolne życzenia klienta.

Własna produkcja: nasza mocna strona

Dumą Pracownia Granitu Graal jest własna produkcja. To tam powstają nowoczesne nagrobki z ogromnych granitowych bloków, które wyróżniają się elegancją i niepowtarzalnością.

Produkcja własna składa się z czterech działów: warsztatu mechanicznego, warsztatu ręcznego cięcia i polerowania, warsztatu dekoracyjnego, warsztatu instalatorskiego. Ta separacja pozwala kontrolować każdy etap pracy i zapewnić wysoką jakość produktu. Łącznie w produkcji pracuje ponad 50 osób – prawdziwych fachowców.

Bazą techniczną Pracownia Granitu Graal są włoskie wysokowydajne maszyny, które pozwalają wycinać z kamienia detale o dowolnym kształcie i rozmiarze, przyspieszając proces powstawania nagrobka.

Najczęściej klienci zamawiają wykonanie następujących typów pomników:

z artystycznym zacięciem

zespoły pomnikowe

pomniki ze szkłem

krypty rodzinne

ekskluzywne pomniki

pomniki familijne

Dlaczego warto zlecić wykonanie nagrobka w Pracownia Granitu Graal?

Zawsze posiadamy granit w ponad 20 odcieniach, który przechowywany jest w wyposażonym magazynie

Nowoczesny sprzęt pozwala na wykonanie nagrobka o dowolnej złożoności

Optymalne ceny, ponieważ zajmujemy się produkcją w pełnym cyklu i nie zwracamy się o pomoc do innych kontrahentów

Produkt jest przechowywany bezpłatnie przez firmę do czasu instalacji

Powierz produkcję nagrobka w Warszawie firmie produkcyjnej z dużym doświadczeniem i pozytywnymi opiniami. Pracownia Granitu Graal docenia zaufanie każdego klienta i gwarantuje indywidualne podejście, dbałość o każdy szczegół, 100% zgodność gotowego produktu z projektem.

To top