Portret jest ważnym elementem w twórczości artystycznej, który przedstawia wygląd za życia osoby zmarłej. W Pracowni Granitu Graal można zamówić grawerowanie portretu na nagrobku w Warszawie:

Jak wybrać zdjęcie do grawerowania portretu?

Głównym wymogiem stawianym fotografii do grawerowania portretu jest dobra jakość. Ważne jest, żeby zdjęcie oddawało charakter zmarłego. Należy przynieść oryginalne zdjęcie, niezależnie od jego rozmiaru. Nie należy go samodzielnie rozciągać ani wprowadzać zmian, w przeciwnym razie mistrz nie będzie w stanie przenieść dokładnie wszystkich niuansów wyglądu.

Koszt wygrawerowania portretu na nagrobku w Warszawie zależy od metody i wielkości zdjęcia. Ręczne grawerowanie portretu jest droższe niż grawerowanie maszynowe. Takie grawerowanie jest czasochłonne i wymaga wysokiego poziomu profesjonalizmu ze strony grawera, ale uzyskany obraz jest bardzo piękny i naturalny.

Gdzie w Warszawie można zlecić wygrawerowanie portretu na pomniku?

W Pracowni Granitu Graal można zamówić grawerowanie portretu ręcznie lub maszynowo w optymalnej cenie. Nasz zespół składa się ze specjalistów z dużym doświadczeniem. Wiedzą, jak pracować z kamieniem i są gotowi nanieść na nagrobek obraz o dowolnej złożoności.

To top