Montaż pomników

Pracownia Granitu Graal to firma zajmująca się montażem pomników o dowolnej złożoności i wadze

Zamów konsultację

Pracownia Granitu Graal oferuje na zamówienie nagrobek pod klucz, który obejmuje nie tylko wykonanie nagrobka, ale również profesjonalną instalację pomnika z gwarancją na wykonane prace. Koszt usługi mile Cię zaskoczy.

Nie zalecamy samodzielnego montowania nagrobka, zwłaszcza jeśli chodzi o skomplikowany zespół pomnikowy. Błędy na tym etapie mogą doprowadzić do tego, że piękny pomnik wkrótce pochyli się i upadnie. W efekcie konieczne będzie jego odrestaurowanie lub nawet zamówienie nowego pomnika, co pociągnie za sobą dodatkowe koszty i czas.

Instalowanie nagrobka w Pracownia Granitu Graal to

własna ekipa instalatorów i zaangażowanie zaawansowanego sprzętu

szybka dostawa i montaż na terenie całej Polski

dokładne warunki wykonania prac instalacyjnych

gwarancja jakości na nagrobek i montaż

W naszej pracy bierzemy pod uwagę, że każdy pomnik różni się wagą, wielkością i rodzajem kamienia. Ekipa montażowa uwzględnia typ gleby na cmentarzu, wykonuje swoją pracę sprawnie i dokładnie.

W katalogu firmy znajdziesz powiązane produkty: ogrodzenia, ławki, stoły, dekoracje i inne elementy zespołu pomnikowego.

Jak wygląda instalacja pomnika?

Proces instalacji obejmuje następujące kroki:

Zawieramy umowę, w której ustalamy warunki (terminy i cenę)

W wyznaczonym dniu i godzinie na cmentarz przybywają instalatorzy

Zespół wykonuje prace przygotowawcze i wylewa podkład

Pomnik jest montowany przy udziale specjalnego sprzętu (w razie potrzeby)

Klient sprawdza pracę osobiście lub za pośrednictwem komunikatora

Klient podpisuje dokument potwierdzający wykonanie prac i płaci w całości.

Jak długo trwa montaż nagrobka?

Montaż pomnika trwa średnio tylko 1 dzień. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę szereg niuansów. Montaż nagrobka obejmuje zagospodarowanie terenu. Jeśli konieczne jest tworzenie fundamentu i układanie kostki, potrzeba więcej czasu.

Najpierw wylewa się podłoże. Tydzień później, po wyschnięciu podłoża, układa się płytki i zacierane są szwy. Po 2-3 dniach montowany jest nagrobek. Montaż prostego nagrobka wykonuje się w ciągu kilku godzin, złożonego zespołu pomnikowego – do trzech dni.

Jak kształtuje się cena montażu nagrobka?

Koszt postawienia pomnika zależy od trzech elementów: rodzaju kamienia, wielkości produktu, wielkości i stanu obiektu. Nasza firma wykona profesjonalny montaż nagrobka w Warszawie w najlepszej cenie i w krótkim czasie. Wystarczy wybrać rodzaj wykończenia i zaprosić specjalistę na pomiary. Bezpłatnie.

Pytania i odpowiedzi

Zebraliśmy najpopularniejsze pytania zadawane przez klientów i odpowiedzieliśmy na nie.

Kiedy można zainstalować pomnik w Warszawie?

Porządkowanie terenu na ogół przeprowadza się po roku od daty pogrzebu. W tym czasie ziemia opadnie, zapewniając w ten sposób niezawodną pozycję pomnika. Montaż nagrobka odbywa się w przybliżeniu od marca do października, w zależności od warunków pogodowych.

Koszt prac instalacyjnych jest trudny do dokładnego określenia, ponieważ obliczany jest indywidualnie. Bierze się pod uwagę wagę nagrobka lub zespołu pomnikowego, ilość elementów oraz złożoność instalacji. Również cena za montaż pomnika różni się w zależności od fundamentu. Najtańszy jest do bloczków żelbetowych.

Oczywiście. Jeśli klient Pracownia Granitu Graal zdecyduje się na samodzielne zamontowanie nagrobka, menedżer udzieli rekomendacji do samodzielnego montażu. Zalecamy jednak powierzenie instalacji profesjonalistom. Dzięki temu będą Państwo mieć pewność, że pomnik będzie niezawodnie stał w miejscu pochówku przez wiele lat.

Pracownia Granitu Graal udziela gwarancji zarówno na sam produkt, jak i jego instalację. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub odwiedź nasze biuro.

To top