Pracownia Granitu Graal to obecnie duży zakład obróbki kamienia. Zaczynaliśmy od małego warsztatu ręcznej obróbki kamienia, a rozwinęliśmy się do zakładu produkcyjnego o pełnym cyklu.

Dzięki swoim możliwościom technicznym Pracownia Granitu Graal z powodzeniem realizuje tysiące zamówień na produkcję nagrobków, pomników, rzeźb, galanterii nagrobnej, płyt granitowych i innych wyrobów granitowych.

Obróbka granitu wykonywana jest przez maszyny CNC. Taki sprzęt pozwala na cięcie nawet najtrudniejszych wyrobów z dokładnością do dziesiątych części milimetra. Ma to ogromne znaczenie przy produkcji wygiętych piedestałów, pomników kształtowych i różnych elementów dekoracyjnych. To, co wcześniej było bardzo trudne lub wręcz niemożliwe do wykonania, my robimy szybko, pięknie i z wysoką jakością.

Zespół Pracownia Granitu Graal składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają się na swojej pracy do perfekcji. Aby podnieść swój poziom zawodowy, pracownicy firmy regularnie uczestniczą w szkoleniach, kursach mistrzowskich i konferencjach zawodowych.

Nasze osiągnięcia

Ponad 1000 unikalnych szkiców w katalogu

Sprowadzamy granit z każdego miejsca na świecie

Umieszczamy kod QR na nagrobek za darmo. Jako dodatek tworzymy wirtualne strony pamięci

Rzeźbiarze w granicie mają 20 lat doświadczenia

Produkcja nagrobków granitowych i marmurowych

Piłowanie bloków

Na miejsce produkcji kamień naturalny dociera w postaci bloków kamiennych z Norwegii, Finlandii, Polski, Kazachstanu i Czech.

Polerowanie

Ten rodzaj obróbki eksponuje wewnętrzne piękno kamienia – strukturę i kolor, żyły, tworząc niepowtarzalny wzór.

Piłowanie płyt

Na specjalnych urządzeniach płyty są cięte na drobne detale, które stają się podstawą do wyrobów granitowych i marmurowych.

Tworzenie złożonych produktów

Ekskluzywne pomniki o skomplikowanych zdobieniach wykonywane są na maszynach CNC według zaprojektowanych szkiców.

To top