Napisy metodą piaskowanie bez powłoki

Dobra jakość za rozsądną cenę

Zamów konsultację

Grawerowanie napisu metodą piaskowania na nagrobku w Warszawie odbywa się za pomocą maszyny, która „drapie” sprężonym powietrzem niezabezpieczoną powierzchnię nagrobka. W rezultacie pojawi się wymagany tekst. Taki sposób aplikacji pozwala na wykonanie głębszego graweru i nadanie tekstowi trójwymiarowości. Przybliżona głębokość liter wynosi 1-1,5 mm.

Grawerowanie napisu metodą piaskowania bez powłoki charakteryzuje się długą żywotnością, naturalnym wyglądem i absolutną swobodą w doborze czcionek.

Jak jest piaskowany tekst?

Tekst jest wyświetlany na komputerze: możesz wybrać dowolną czcionkę, nachylenie, rysunki

Layout wycinany jest na ploterze, tworząc tym samym niepowtarzalny szablon

Grawerowanie odbywa się ściśle według szablonu bez możliwości wyjścia poza niego

Opcjonalnie drukowany tekst jest podkreślony złotą listwą lub farbą

Nanoszenie tekstu poprzez piaskowanie wymaga czasu i specjalistycznego sprzętu, specjalistycznego sprzętu ochronnego. Dlatego koszt takiego grawerowania jest wyższy niż np. grawerowania maszynowego. Jakość prac wykonanych metodą piaskowania jest warta każdej inwestycji! Tylko ta metoda jest odpowiednia, jeśli chcesz mieć głęboki napis, który zapewnia dodatkową objętość tekstu.

Jeśli nie wybrałeś jeszcze tekstu, który chcesz umieścić na nagrobku, polecamy przejść do działu „Epitafium”, gdzie różne opcje dotykania słów podzielone są na kategorie, w zależności od tego, z kim chcesz się pożegnać ostatni raz.

To top