Pomnik może być wykonany w sposób szlachetny i dostojny dzięki rzeźbom z brązu Caggiati. Prace dekoracyjne firmy oparte są na europejskiej tradycji odlewania brązu, który nadaje się do doskonałej obróbki i w rękach profesjonalisty przybiera dowolny kształt.

Po tym jak Caggiati połączyło siły z dużą amerykańską firmą, firma ma teraz dostęp do najlepszych urządzeń produkcyjnych i technologii. Dziś Caggiati udało się połączyć nowoczesne innowacje z tradycją, aby stworzyć przystępną linię elementów użytkowych i produktów do dekoracji pomników.

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Asortyment wyrobów z brązu w Warszawie

Pracownia Granitu Graal oferuje przystępne ceny na wyroby z brązu Caggiati w Warszawie. Można zamówić brązowe ramy do medalionów, nakładane litery i cyfry, a także dekoracje takie jak kwiaty, anioły, krzyże, święci, rzeźby, znicze i wazony. Wszystkie elementy są bezpiecznie przymocowane do granitu za pomocą unikalnej technologii antywandalowej.

Włoskie produkty Caggiati pozwalają wyrazić miłość i szacunek dla zmarłych. Nasi eksperci pomogą harmonijnie udekorować nagrobek elementami z brązu. Projektant stworzy model 3D, dzięki czemu będą Państwo mogli wyraźnie zobaczyć, jak będzie wyglądała dekoracja.

To top