Znicze to piękny dodatek do dekoracji zespołu pomnikowego, który pozwoli podtrzymać ogień świecy, symbolizuje wieczne połączenie człowieka z Bogiem.

Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Jak wygląda znicze?

Znicze wygląda jak lampa dekoracyjna. Można go zamontować na nagrobku, cokole pomnika, stojaku lub ogrodzie kwiatowym. Kształt produktu jest często cylindryczny lub ma postać graniastosłupa. Niezależnie od wersji znicze musi posiadać:

Mariola Smykowska zdjęcie 25piękny wygląd

Mariola Smykowska zdjęcie 26ochrona przed wiatrem i opadami atmosferycznymi

Znicze musi być ognioodporne. Aby to zrobić, jest wyposażony w stabilną podstawę i blaszaną pokrywę z bocznymi szczelinami zapewniającymi dobry przepływ powietrza. Struktura jest otwarta lub zamknięta. Zamknięte znicze są uzupełnione drzwiami lub otworami do montażu świec. Oprócz tradycyjnych form zniczy w Warszawie można kupić ekskluzywne projekty wykonane w postaci kaplic, świątyń i innych atrybutów religijnych.

Najpopularniejszymi opcjami wykonania zniczy są produkty wykonane z granitu i szkła. Znicze granitowe są interesujące ze względu na swoją naturalną i niepowtarzalną kolorystykę. Długo zachowują swój pierwotny wygląd i nie reagują na działanie ognia. Szklane znicze w niczym nie ustępuje produktom granitowym pod względem trwałości. Poszukiwane są również znicze kombinowane z granitu i metalu. Projekt może być złoty lub srebrny.

Zalecamy zapoznanie się z aktualną ofertą zniczy na naszej stronie internetowej w katalogu.

To top