Montaż ogrodzenia

Pracownia Granitu Graal jest gotowe nie tylko wykonać ogrodzenie do pochówku o dowolnej złożoności, ale także z powodzeniem je zainstalować w krótkim czasie.

Zamów konsultację

Pracownia Granitu Graal jest gotowe nie tylko wykonać ogrodzenie do pochówku o dowolnej złożoności, ale także z powodzeniem je zainstalować w krótkim czasie. Wystarczy wybrać rodzaj ogrodzenia i uzgodnić termin prac instalacyjnych.

Aby ogrodzenie było bezpiecznie zamocowane, obserwujemy racjonalny stosunek grubości słupków do odległości między przęsłami. Jeśli słupki są bardzo cienkie, a rozpiętości zbyt długie, konstrukcja będzie bardziej delikatna. Prawidłowy montaż zapewnia trwałość ogrodzenia i schludny wygląd.

Również podczas instalowania ogrodzenia na cmentarzu bierze się pod uwagę charakter powierzchni. Jeśli występuje pewien kąt nachylenia, może to powodować problemy podczas instalacji. W takim przypadku wylewa się fundament, do którego bezpośrednio wstawiane są kolumny.

Metody instalacji ogrodzenia

Koszt montażu ogrodzenia na cmentarzu w Warszawie uzależniony jest od sposobu montażu:

Betonowanie i zakopywanie

W takim przypadku wykopane są otwory, w które umieszcza się słupki ogrodzeniowe i wlewa się betonowy roztwór. Łatwiejsze, ale mniej trwałe – wkopywanie się w ziemię bez późniejszego betonowania.

Łączniki na kotwach

Cokół betonowy lub granitowy formowany jest na metalowych kotwach, w które montuje się ogrodzenie. Najbardziej spektakularną opcją jest granitowa podstawa lub kolumny.

Betonowanie w cokołu

Ta metoda jest wygodna, ponieważ pozwala na zmianę wysokości ogrodzenia na życzenie klienta. Istnieją różne opcje. Na przykład można przymocować ogrodzenie na zewnątrz cokołu.

Instalacja w granicie

Granit i metal tworzą oryginalną i szlachetną kombinację. Szczególnie elegancko prezentuje się granit i kucie artystyczne.

To top