Portrety zmarłych są rzadkim zjawiskiem na klasycznych pomnikach katolickich. Częściej można je zobaczyć na współczesnych nagrobkach. Obraz można wygrawerować, ale czasami ten sposób grawerowania jest niepożądany. Na przykład, jeśli pomnik wykonany jest z kolorowego granitu, wygrawerowany tekst będzie wyglądał nieciekawie. Wyjściem z sytuacji jest zamówienie medalionu na nagrobek.

Ta opcja będzie pięknie wyglądać na każdym odcieniu granitu, w każdej pogodzie. Medalion przekazuje wizerunek osoby, jest w rozsądnej cenie i pewnie przymocowany do steli. Wykonanie medalionu na pomniku jest odbywa się zamówienie. W tym celu należy dostarczyć zdjęcie zmarłego w dobrej jakości.

Dowiedzieć się cenę medalionu na pomniku w Warszawie i zadać wszelkie pytania można na stronie internetowej Pracownia Granitu Graal, telefonicznie lub odwiedzając biuro.

Rodzaje medalionów

W Pracowni Granitu Graal można zamówić następujące rodzaje medalionów:

Triplex

To dwie szklane płytki, z których na jednej jest nakładany obraz ultrafioletem i wypalany w wysokiej temperaturze

Kamionki porcelanowej

to piękna, błyszcząca opcja, która cechuje się dużą trwałością i długowiecznością. Dla schludniejszego wyglądu warto dodać ramkę

Metalowo-ceramiczny

jest najtańszą opcją ze względu na niskie koszty materiałów. Produkt jest bardzo trwały, ponieważ przed montażem metal jest pokrywany emalią i wypalany w temperaturze 750 stopni

Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego.

To top