O firmie

Pracownia Granitu Graal to firma, która tworzy ekskluzywne, nowoczesne nagrobki z historią.

Zamów konsultację

Pracownia Granitu Graal to firma, która tworzy ekskluzywne, nowoczesne nagrobki z historią. Naszym celem jest zrozumienie życzeń i potrzeb klienta i pomyślna ich realizacja w postaci granitowego pomnika.

Pracownia Granitu Graal bierze na siebie całą opiekę nad zagospodarowaniem miejsca pochówku, począwszy od pierwszej konsultacji i stworzenia modelu 3D, a skończywszy na montażu gotowego pomnika i późniejszym doprowadzeniem terenu do pożądanego wyglądu. Zapewniamy pełne wsparcie na wszystkich etapach, fotorelację w dowolnym komunikatorze, gwarantujemy jakość granitu i wykonanej pracy.

Pracujemy z 80+ odcieniami kamienia naturalnego. Potrzebujesz ekskluzywnego rodzaju granitu? Przywieziemy go bezpośrednio z miejsca wydobycia w dowolne miejsce na świecie. To nie są słowa, ale rzeczywisty przykład indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Nowoczesne nagrobki i pomniki w Warszawie są wykonywane przez profesjonalistów. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy model 3D pomnika. Tworząc wizualizację komputerową, bierzemy pod uwagę wszystkie życzenia klienta i właściwości miejsca pochówku. W efekcie klient otrzymuje dokładnie taki nagrobek granitowy, jaki chciał otrzymać.

Pracownia Granitu Graal podąża za trendami i idzie z duchem czasu, wdrażając technologię cyfrową. Nakładamy kod QR na nowoczesny granitowy pomnik i tworzymy wirtualną stronę pamięci z biografią, zdjęciami i filmami z rodzinnego archiwum, wspomnieniami krewnych i kolegów, współrzędnymi położenia cmentarza na mapie.  

Pracownia Granitu Graal: “Dbamy o to, na czym Państwu zależy”.

QR-kod pamięci

Zachowaj wspomnienia o zmarłych w nowoczesnym formacie

To top