Najlepsze z kolekcji pomników 2022

Granit to wyjątkowa skała, która zaskakuje swoimi możliwościami, bo w rękach profesjonalistów przybiera dowolny kształt,…

Granit to wyjątkowa skała, która zaskakuje swoimi możliwościami, bo w rękach profesjonalistów przybiera dowolny kształt, łączy się z wieloma materiałami, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Dowodem na to jest nowa kolekcja nagrobków granitowych 2022, gdzie każdy produkt to prawdziwe dzieło sztuki, godny symbol pamięci o zmarłym krewnym.

W tym sezonie Pracownia Granitu Graal oferuje szeroką gamę naturalnych granitów – ponad 25 kolorów, każdy o pięknych odcieniach i niepowtarzalnym wzorze. Granit pozyskiwany jest bezpośrednio ze złóż. Takie bogactwo wariantów kolorystycznych jest unikalne w Polsce!

W kolekcji współczesnych pomników 2022 dominują gładkie krawędzie, które często łączone są u góry w stele o kształcie kropli lub w formie kopuły. Takie nagrobki symbolizują ulotność życia. Jak szybko płynie woda, tak też ziemskie życie szybko przemija, przekształcając się w fazę jasną pod ochroną Pana Boga.

Elementy artystycznych rzeźb lub rzeźby w lanym marmurze tworzą szczególną atmosferę. Wzruszające kompozycje bez słów wyrażają wszystko, co bliscy chcą powiedzieć o zmarłym: miłość, żal, znaczenie i wieczną pamięć.

Kolekcja pojedynczych i podwójnych pomników 2022 wyróżnia się pięknym projektem artystycznym. Kolorowe granity harmonijnie łączą się z brązowymi lub chromowanymi produktami Caggiati, odpornymi na uderzenia szklanymi inkrustacjami i złotymi płatkami.

Model 3D autorstwa projektanta Pracownia Granitu Graal pomoże Państwu podjąć decyzję o wyborze dekoracji, ich wielkości i rozmieszczenia. Wizualizacja komputerowa pozwala na wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądał przyszły pomnik, dzięki czemu klienci firmy otrzymują produkt w 100% odpowiadający ich życzeniom.

Ekskluzywne nowoczesne nagrobki z nowej kolekcji 2022 są dumą Pracownia Granitu Graal. Oprócz najwyższej jakości firma oferuje wygodne i korzystne warunki współpracy.

Darmowe bonusy:

  • Wizualizacja 3D pomnika;
  • Taksówka do biura i z powrotem;
  • Wyjazd pracownika firmy na cmentarz;
  • Przechowywanie nagrobka w magazynie firmy;
  • Kod QR i wirtualnej strona pamięci;
  • Wycieczka do zakładu produkcyjnego.
bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner
To top