Dlaczego zima jest najlepszym czasem na zamówienie nagrobka?

Od dawna przyjęło się, że rok po pogrzebie bliskiej osoby stawia się nagrobek na grobie….

Od dawna przyjęło się, że rok po pogrzebie bliskiej osoby stawia się nagrobek na grobie. Dlatego bliżej rocznicy krewni zaczynają myśleć o konieczności zamówienia nagrobka. Dlaczego do tego zagadnienia warto podejść z wyprzedzeniem? Jakie są korzyści z zamówienia nagrobka zimą? O tym opowiedzieli nam w biurze Pracowni Granitu GRAAL w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie firmy i opinie ich klientów dowodzą, że zima jest najkorzystniejszym okresem na wykonanie nagrobka, dlatego Pracownia Granitu GRAAL zaleca nie odkładać zamówienia do wiosny, a zrobić to już teraz.

“Chcesz ekskluzywność? Zamów nagrobek teraz”

Aktywna praca na cmentarzu zaczyna się mniej więcej od marca, kiedy śnieg stopnieje, a temperatura powietrza będzie stabilnie powyżej zera. Właśnie w tym czasie ludzie przychodzą do firmy produkującej nagrobki w nadziei na ustawienie nagrobka na rocznicę śmierci, czyli zazwyczaj miesiąc-dwa po podpisaniu umowy. Z czym się spotykają?

  • Jak tylko pogoda na to pozwala, w Studio „GRAAL” zaczyna się sezon montażowy, – mówi Roman Kulczycki, kierownik biura sprzedaży Studia „GRAAL” w Warszawie. – Pierwsi do pracy biorą te nagrobki, które zostały zamówione z wyprzedzeniem, począwszy od końca jesieni. Dlatego zamówienia, które wpłynęły wczesną wiosną, w zależności od złożoności projektu i obciążenia projektu, są montowane tylko latem-jesienią. Jeśli ważne jest dla ciebie, aby nagrobek został ustawiony na konkretną datę, warto zamówić produkt na początku zimy.

Wykonanie skomplikowanego nagrobka lub dwójnego rodzinnego nagrobka wymaga czasu. Pracownia Granitu GRAAL nie pracuje na gotowych projektach, a każdy projekt, nawet wybrany z katalogu, jest tworzony od zera. Dlatego każdy produkt to naprawdę unikatowy ekskluzywny nagrobek.

Praca zaczyna się od makietu 3D nagrobka. Taka usługa w Studio GRAAL jest bezpłatna. Pozwala realistycznie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała koncepcja, jak będą pasować wybrane odcienie granitu i elementy dwójnego rodzinnego nagrobka, czy pasuje aranżacja artystyczna.

Ile czasu potrzeba na wykonanie nagrobka?

● prosty pojedynczy lub podwójny nagrobek – 2-3 miesiące;

● ekskluzywny nagrobek – 3-4 miesiące;

● dwójny rodzinny nagrobek – 4-5 miesięcy;

● rodzinny kompleks lub rodzinna krypta – 5-7 miesięcy.

Czynnik czasowy zależy również od projektowania nagrobka. Na przykład, jeśli na stelę nanosi się artystyczną rzeźbę, czyli wolumetryczne obrazy kwiatów, krzyży, aniołów, wizerunki Jezusa Chrystusa, Matki Boskiej – dodatkowo potrzeba jeszcze około miesiąca, ponieważ taki dekor tworzony jest ręcznie przez profesjonalnego rzeźbiarza.

Gdy nagrobek jest gotowy, nie musisz go odbierać i przechowywać w domu lub w garażu. Studio GRAAL przechowa produkt na magazynie do momentu montażu nagrobka bezpłatnie.

W lutym firma oferuje korzystną ofertę “pod klucz”: zamów jeden z dwóch wariantów za stałą cenę. Obejmuje ona nie tylko nagrobek, ale i zagospodarowanie grobu.

Zaletą zamówienia ekskluzywnego nagrobka lub podwójnego nagrobka w okresie zimowym jest priorytet w wyborze daty montażu.

Jednak to nie jedyny bonus.

Przyjdź do Pracowni Granitu GRAAL do końca lutego i odbierz od razu osiem bezpłatnych usług:

● Osobisty menedżer na czas całej transakcji

● Wyjazd specjalisty na cmentarz do pomiarów

● Konsultacja projektanta

● Montaż nagrobka na cmentarzu za połowę ceny

● Powłoka portretu “Antideszcz”

● Grawerowanie epitafium

● Polimerowa waza

● Przechowywanie produktu na magazynie do montażu

bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner
To top