Co oznacza niedrogi nagrobek z granitu i marmuru?

Krótko o niedrogich nagrobkach na cmentarzu Koszt każdego nagrobka z granitu lub marmuru składa się…

Krótko o niedrogich nagrobkach na cmentarzu

Koszt każdego nagrobka z granitu lub marmuru składa się z wielu składników. Na cenę wpływają zwiększająco rozmiar nagrobka, obecność lub brak portretu, dodatkowe elementy w postaci kwiatów, epitafiów itp. Znacząco zwiększa koszt produktu cięcie i nadawanie kształtu nagrobka z granitu i marmuru.

Również wybór materiału wpływa na cenę nagrobka. Marmur jest 1,5 raza tańszy niż granit, ponieważ jest nieco miększy i łatwiej go wydobywać, ale to nie oznacza, że jest gorszy niż granit. Marmur i granit każdy z osobna mają swoje zalety.

Duży wpływ na cenę ma rozmiar nagrobka z marmuru lub granitu. Standardowy średni rozmiar nagrobka to 250×120, ale istnieje również mniejszy rozmiar urnowy – znacznie mniejszy od standardowego pojedynczego, który warto rozważyć, wygląda równie dobrze co standardowy pojedynczy, a jest tańszy.

Bardzo ważna jest czcionka przy tworzeniu nagrobka z marmuru lub granitu. Litery i cyfry powinny być szerokie, z głębokim nacięciem. Taka czcionka zawsze wygląda korzystnie i jest dobrze czytelna na nagrobkach z granitu i marmuru, co jest niezwykle ważne i kosztuje dwa razy mniej niż pismo odręczne.

Chcesz zamówić nagrobek w Warszawie?

  • Zostaw zgłoszenie na naszej stronie internetowej
  • Zadzwoń pod numer +(48) 5100200299
  • Odwiedź nasze biuro w Warszawie, ul. Wóycickiego 15, Cmentarz Północny
bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner bannerbanner
To top